Şekerbank Kredi Notu Öğrenme

By | Şubat 8, 2017

Kredi notunuzu öğrenmeniz için bir çok metot bulunurken eğer Şekerbank müşteri iseniz bu işlemi birkaç dakikada da gerçekleştirebilirsiniz. Kredi notu sorgulama işlemi bankada ki limitlerini öğrenmeniz ve kredi başvurunuzu gerçekleştirmeden önce oldukça önem taşır. Bu yazımızda sizlere Şekerbank Kredi Notu Öğrenme nasıl gerçekleştirilir ondan bahsedeceğiz.

Şekerbank aracılığı ile kredi notu öğrenme oldukça basittir. Banka ve şirketlerin oldukça üzerinde durduğu ve kredi taleplerinde müşterinin hangi kategoride yer aldığını gösteren kredi notu, sizin için de oldukça ehemmiyet arz eder. Her an karşılaşabileceğiniz acil durumlarda kredi çekme gibi bir durum ile karşı karşıya kaldığınız da kredi notunuzun kaç olduğunu bilmeniz size kolaylık sağlayacak ve ihtiyaçlarınızı anında temin etmenize fırsat yaratacaktır. Şerkerbank’dan kredi notunuzu öğrenmeniz için yapmanız gereken, bankanın müşterisi olmak ve internet bankacılığından faydalanmak. Şekerbank internet bankacılığı adımından krediler bölümüne girdiğinizde kredi notu sorgulama adımının olduğu bir ekran ile karşılaşacaksınız. Belli bir ücret karşılığında bu adımdan faydalanarak anında kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Herkesin bir kredi notu vardır fakat istatistiklere bakıldığında Türkiye’de ki nüfusun %11 kadarı henüz bankalar ile tanışmamış ve bu nedenle kredi notu belirlenememiş olarak gözükmektedir. Eğer, bankalardan kredi kullanmamış veya kredi kartı gibi bir ürün kullanmayı tercih etmemiş iseniz büyük ihtimal ile bir kredi notuna sahip değilsinizdir. Bu ürünlerin yanı sıra, günümüzün en büyük kolaylıklarından otomatik ödeme talimatı ile fatura ödeme ve kredili mevduat hesabı da kullanmamış iseniz yine kredi notu hakkında bir fikir oluşmaz.

Hazırda bir kredi veya kredi kartı kullanıcı iseniz veya bankalardan sık işlem yapan biriyseniz sizin de Kredi Kayıt Bürosunda oluşturulmuş bir kredi notunuz var demektir. Peki kredi notum kaç? diyorsanız bunun için findeks internet sitesinden faydalanabilir veya yazımızda bahsettiğimiz gibi Şekerbank Kredi Notu Öğrenme adımından kredi notunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için vereceğiniz ücret sadece KDV dahil 4,72 TL’dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir