Kredi Notu Danışmanı

By | Mart 17, 2017

Findeks kredi notu yapmış olduğunuz her finansal hareketler sonucu değişkenlik göstermektedir. Kredi Notu Danışmanı sayesinde alacağınız hizmet çerçevesinde her türlü değişim karşısında nasıl önlem alabileceğinizi ve notunuzu nasıl koruyabileceğinizi sağlarsınız. Danışman tarafından sadece kişisel tekliflerin sunulduğunu da unutmamalısınız.

Yani her teklif sizin içindir ve size özeldir. Danışman sayesinde kredi notunuzun yükselmesini sağlarken elde ettiğiniz bilgiler ile kendi kredi notu danışmanınız olabilirsiniz. İleri seviye sonrası oluşacak bu durum da sizlere pozitif değer katacaktır.

Kredi notu danışmanı hizmet paketlerinden birini tercih ederek, danışmanlık hizmetlerinden kişiye özel faydalanabilir ve aranma periyotlarını belirleyebilirsiniz. Findeks danışmanları konusunda eğitimli ve bilgi sahibi olup, sizlere notunuzun değişkenlikleri hakkında detaylı bilgiyi sunacaklardır.

Findeks Not Danışmanım

Findeks platformu çerçevesinde şirket bünyesinde çalışan danışmanlar, kredi notunuzun neden gerilediğini ve nasıl yükseltilebileceğini sizlere tavsiyeler eşliğinde anlatırlar. Kredi Notu Danışmanı ile kredi notu yükseltme işlemi sağlanır ve en önemlisi de yüksek puan da kalması için denge kurulur. Bilindiği üzere yüksek bir kredi puanı her alanda sizlere fayda sağlayacaktır.

Not Danışmanları kişiye özel çıkan kredi risk raporu sayesinde incelemeler yaparak nasıl bir yol haritası izleneceğini çıkarırlar ve bu konuda alınacak tedbirleri kişiyle paylaşırlar. Yapılan her tavsiye ve paylaşım kayı altında tutulur ve yönergeler geçmişe dönük kontrol edilebilir.

Findeks not danışmanım tek olarak veya paket olarak satın alınabilir. Paket alımlar sizlere daha avantaj sağlayacaktır. Ayrıca bu sayede kredi notu ve risk raporu bilgileri de kapsamlı şekilde sizlere ulaştırılır ve kontrol altında tutulur.

Kredi Notu Danışman Olmadan Yükselemez mi?

Tabi ki kredi notunuzun yükselmesi için danışman şart değildir. Zaten bilinen, ödeme alışkanlıkları ve gecikmede ki faturaların ödenmesi kredi notunu yükseltmek için yeterlidir. Fakat eğer risk raporunuzun daha düzgün analiz edilip, anlık değil de gelecek için de tedbirlerin alınmasını istiyor iseniz danışman edinmeniz daha doğru olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir